Składanie zamówień w sklepie internetowym
Darmowa wysyłka 0zł przy zamówieniach od 5,01kg

SKŁADANIE I REALIZACJA ZAMÓWIEŃ

Chcesz zapłacić za produkt przelewem? Zobacz numer konta bankowego mech cena 

1

Zamówienie jest uznane za ważne tylko, jeśli formularz zamówienia został prawidłowo wypełniony przez Klienta i wysłany na adres serwisu https://mechchrobotek.pl przy wykorzystaniu mechanizmów zawartych na stronach sklepu internetowego.

2

Sklep internetowy https://mechchrobotek.pl przyjmuje zamówienia przez całą dobę we wszystkie dni roku. Zamówienia złożone w niedziele i święta rozpatrywane będą w kolejności ich złożenia w pierwszym dniu roboczym następującym po dniu, w którym zamówienie zostało złożone.

3

Zamówienie składa się korzystając z formularza zamówienia, który staje się dostępny z chwilą, gdy w koszyku znajduje się przynajmniej jeden produkt. Zamówienie można składać również telefonicznie lub e-mailem na wskazane dane w zakładce kontakt

4

Zamówienie potwierdzane jest drogą elektroniczną zaraz po jego złożeniu.

5

Sklep internetowy https://mechchrobotek.pl zastrzega sobie prawo odrzucenia błędnie lub częściowo wypełnionych formularzy zamówienia.

Zamówienia będą odrzucane również, gdy:

  • dane podane przez Kupującego w formularzu będą nieprawidłowe lub niepełne,
  • we wskazanym terminie 3 dni nie zostanie dokonany przelew w należytej wysokości, chyba, że indywidualne ustalenia między Klientem a Sklepem stanowią inaczej

6

Treść umowy zawartej ze sklepem https://mechchrobotek.pl na życzenie może zostać wysłana do Państwa wraz z zamówionym towarem.

7

Zamówienie zostanie niezwłocznie zrealizowane po wpłynięciu należności na konto S Zamówienie może zostać odwołane wyłącznie za pośrednictwem poczty e-mail: biuro@mechchrobotek.pl lub telefonicznie pod numerem: + 48 730 530 655.