Logo firmy z mchu - wyróżnij się na tle konkurencji
Darmowa wysyłka 0zł przy zamówieniach od 5,01kg

Logo firmy z mchu – wyróżnij się na tle konkurencji

logo z mchu

Logo to podstawowy element identyfikacji wizualnej każdej marki, jej znak charakterystyczny. Agencje reklamy proponują wiele ciekawych sposobów na przedstawienie logo firmy. Zazwyczaj wykonuje się je z plastiku, styropianu czy innego tworzywa sztucznego. Do bardziej ekstrawaganckich projektów można zaliczyć logo z drewna albo logo z metalu. A może by tak do stworzenia logo wykorzystać ekologiczne materiały? Mech dekoracyjny sprawdzi się do tego idealnie! Jako oficjalny dystrybutor Scandinavian Reindeer Moss oferujemy wykonanie logo na zamówienie z wysokiej jakości mchu stabilizowanego. Przekonaj się, dlaczego logo z mchu to dobry pomysł!

Ekomarketing, czyli ekologia w biznesie

logo firmy z mchu

 

Przyjmując klienta w biurze, masz tylko jedną szansę na to, żeby zrobić na nim dobre, pierwsze wrażenie. Detale decydują o tym, jakie ono będzie. I nie chodzi tylko o to, żeby twoje buty były idealnie czyste, a koszula wyprasowana. Dziś bardzo wielu ludzi zwraca szczególną uwagę na dobro naszej planety. Z danych Google Trend wynika, że w ostatnich latach drastycznie zwiększyła się ilość wyszukiwań haseł związanych z ekologią, takich jak „eco” czy „zero waste”. Wyraźnie widać, że świadomość społeczeństwa na temat ekologii stale wzrasta, a aspekt dbałości o środowisko naturalne wpływa nie tylko na nasze codzienne życie, ale także decyzje zakupowe. Według badań przeprowadzonych przez Unilever aż 1/3 konsumentów woli kupować produkty firm, które w ich odczuciu mają pozytywny wpływ na środowisko. Warto więc zadbać, by twoja firma była postrzegana jako ta, której los planety nie jest obojętny. Powód jest prosty – potencjalni klienci będą mieli do ciebie większe zaufanie i chętniej skorzystają z twojej oferty. Wszelkie działania, które poprawią wizerunek twojej marki w oczach klientów, mogą przynieść ci wymierne korzyści.

Jak już wspomniano, logo firmy to jej znak charakterystyczny. Jeżeli więc chcesz, by twoja marka uważana była za przyjazną środowisku, inwestycja w logo z mchu będzie doskonałym wyborem! Mech stabilizowany to ekologiczny, w pełni naturalny materiał. Wykonany z niego znak graficzny zainstalowany w widocznym miejscu nie tylko skutecznie przykuje uwagę otoczenia, ale też pozwoli ci dowieść, że ekologia jest dla ciebie ważna. A gdzie umieścić logo z mchu? Możesz zamontować je przy wejściu do siedziby firmy, w gabinetach pracowników, w biurze albo sali konferencyjnej służącej do odbywania spotkań. Możesz być pewny, że zwróci uwagę każdego, kto znajdzie się w pobliżu.

Mech dodaje prestiżu

logo firmy jak zrobić

Śmieszne, co? Nie do końca. Nikt tutaj nie chce cię przekonać, że sprzedajemy bardzo tani, słabej jakości produkt, który własnoręcznie wycięliśmy w lesie. To nie tak działa. Mech jest w Polsce prawnie chroniony. Nasz produkt sprowadzamy bezpośrednio ze Skandynawii – z Szwecji, Norwegii i Finlandii – dzięki czemu gwarantujemy jego najwyższą jakość. To w stu procentach naturalny i biodegradowalny produkt. Mech to po prostu roślina, która dzięki dobremu pomysłowi doskonale sprawdza się w dekoracjach i instalacjach. Oczywiście nie jest to najtańsza opcja dostępna na rynku. Kiedy jednak się na nią zdecydujesz, możesz pokazać swoim klientom, że gdy w grę wchodzi ekologia, nie liczysz się z kosztami. 

Wielu właścicieli firm zastanawia się jak zaprojektować logo, by wyglądało nowocześnie i profesjonalnie, a przy tym było oryginalne. Rzeczywiście projektowanie logo może stanowić nie lada wyzwanie. Jednak równie ważne jest to, by odpowiednio zaprezentować je w swoim biurze lub siedzibie firmy. I nie ma znaczenia, czy chodzi o logo firmy budowlanej, gabinetu kosmetycznego, sklepu odzieżowego, banku czy logo firmy sprzątającej. Pokaż swoją markę z najlepszej strony!

Logo firmy z mchu – nietypowe nowatorskie rozwiązanie

Logo na ścianę wykonane ze stabilizowanego mchu nie tylko świetnie się prezentuje, ale jest też nadzwyczaj trwałe. Klienci często pytają nas jak długo wytrzymuje mech. Jedną z zalet mchu jest jego trwałość. Przy zapewnieniu mu odpowiedniej wilgotności powietrza (na poziomie 40-60%) mech chrobotek zachowuje swój wygląd i kształt nawet przez kilkanaście lat. Nie musisz więc martwić się, że logo firmy z mchu szybko będzie wymagało wymiany. Co więcej, mech stabilizowany to roślina bezobsługowa. Nie trzeba go podlewać, przycinać ani pryskać – jest samowystarczalny!

logo a logotyp

Zastanawiasz się, jak stworzyć logo z mchu? Wystarczy, że wyślesz nam projekt, a my zajmiemy się resztą. Nasi floryści zadbają, aby zrobione przez nich logo na zamówienie było idealnym odbiciem tego zaprojektowanego przez grafika. Zgodnie z twoim życzeniem możemy wykonać logo z chrobotka w jednym lub kilku kolorach. Nawet skomplikowany znak graficzny (sygnet) czy logotyp nie stanowi dla nas wyzwania! A już odchodząc od ekologii, dobrze jest najzwyczajniej w świecie czymś się wyróżniać. Mech na to pozwala. Logo twojej firmy z mchu, wykończenie ścian mchem czy zawieszenie na nich obrazów z roślin stabilizowanych stworzy nowoczesną i przyjemną do pracy przestrzeń. Często w trakcie długiego siedzenia przed komputerem szukasz chwili, żeby znaleźć pomysł, motywację czy po prostu odpocząć? A gdzie lepiej się odpoczywa, niż w otoczeniu zieleni? Przemyśl to!