Odstąpienie od umowy zakupów w sklepie internetowym

INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA

1

Informacja dla Klienta

Mech dostępny jest w trzech wariantach:

  • mech płaski
  • mech poduszkowy (kulisty)
  • mech chrobotek reniferowy

Mech został zaimpregnowany specjalnym roztworem*, dzięki któremu zachowuje swój naturalny wygląd i strukturę. W sensie biologicznym nie jest on mchem żywym i nie rośnie. W związku z tym nie wymaga specjalnego nawadniania.

Dla zachowania swojej trwałości wymaga odpowiedniej wilgotności powietrza w przedziale od 40% do 60%. Mech pobiera wilgoć z powietrza. Dodatkowo mech powinien być zlokalizowany z dala od bezpośrednich źródeł ciepła (kaloryfery, kominki) i nie narażony na działanie promieni słonecznych – nie jest odporny na promieniowanie UV. Nie zaleca się również umieszczania mchu w miejscach bezpośredniego narażenia na kontakt z wodą (kabiny prysznicowe, umywalki). W okresie grzewczym, gdy w pomieszczeniach powietrze wysusza się, zaleca się zastosowanie nawilżacza powietrza lub zraszanie mgłą wodną sąsiedztwa mchu**.

W przypadku odstąpienia od niniejszej umowy zwracamy Państwu koszt poniesiony za towar niezwłocznie, a w każdym przypadku nie później niż 14 dni od dnia, w którym zostaliśmy poinformowani o Państwa decyzji o wykonaniu prawa odstąpienia od niniejszej umowy.

Po otrzymaniu przesyłki z towarem należy natychmiast odpakować zawartość z folii zabezpieczającej, tak aby zawartość miała możliwość wymiany powietrza

Zachowanie wymienionych warunków użytkowania pozwoli cieszyć się naturalnym i pięknym mchem przez długi czas.

* mech może barwić i wydzielać specyficzny zapach, który po krótkim czasie staje się neutralny
** nie należy zraszać bezpośrednio powierzchni mchu

Informacja dla Klienta do pobrania w wersji pdf